Pocit T90 v minulosti slávu Nike Phantom VNM FG statické hodnocení

Posted by admin 19/02/2019 0 Comment(s)


Často hrají dopředu ououer, kteří mají takovou zkušenost, těžké najít šancí a úhel prchavý, je třeba, aby jejich největší míru ohrožení střílet ve velmi krátkém časovém období branky soupeřů, šanci pro tým Vezměte si hru. Jaká je pro útočníka nejdůležitější střílet? Samozřejmě je to stupeň přesnosti a síly! Představte si sto kroků, abyste nosili Yang a létali před dveřmi, ráj a peklo. Tentokrát s jedním párem Kromě elektrické energie a je dodáván s „eight-fold zrcadlo“ na viděnou boty nepochybně přinese dostatek důvěry, aby vám šanci. Od bot a tašek zbrusu nový Nike Phantom VNM Viet vzor pohled vidíte, že má v úmyslu předefinovat styl hry na stadionu Terminator.


Pro Nike, různé pomocné střely a přesnost třecím pásu vybaveného T90 éry, je jejich pevnost a další nároky na přesnost a vzhledem k tomu, aby útočník programu. Ale časy změna pokračuje, Nike sám se neustále vyvíjí a usilovat o průlom, takže T90 Hypervenom jed Feng vystřídal několik let později jsme viděli nejnovější Nike respondentů přesnost a sílu odevzdání: Fantom Viet, a její Vznik otráveného frontu se objevil a jedová fronta opustila historickou scénu. Od nahrazovány reprodukovat minulé slávy, ten chlap vypadá jako T90 konečně přišel do popředí, jeho tělo uvnitř boty je obsazený obrovskou čepel typu tření baru, vyvolávat dojem, že za studena dominantní strany. Živá oranžová se objevila také v modelu T90 a je hlavní barvou nejnovějšího obleku Nike "Game Over".


Husté tělo boty, střední část vysokého skladu obuvi, stále vykazuje svou toleranci k nohám většiny lidí. Její špička je velmi dobře tvarovaná, vysoká a rovná, bez pocitu útlaku, pokračuje ve skvělé tradici T90, která je přátelská k nohám. Fantom VNM horní materiál hlavního panelu Nike Flyknit tkaniny, ve tvaru voštiny přední část boty a používá se zejména pro zastavení řadu jemných operací. Vzhledem k tomu, více trojrozměrné voštinové struktury a jasné, což také vedlo k přední části tkaniny obuvi poměrně těžké, ale přesto se liší od druhu levného plastového pocit, dva nejsou ve vodorovné poloze.


Flyknit prst na vnější straně můžete vidět otisk slovy, chceme vám připomenout, že kromě skutečnosti, že několik zaoblený vnitřní rohový řezný okraj podešve, tyto pozice přesně odpovídala zaoblené části přednoží čas běží, Taková drážka umožňuje přirozenější zakřivení podrážky. Nejintenzivnější horní část je také klíčovým prvkem tohoto poctu k klasickému T90 je černá oblast s přesným Pwr. Fantom VNM v této oblasti od shora dolů má 13 hřeben-třecí gumové pásy a jsou uspořádány v určitém úhlu a výšce zdvihu, a lépe, aby při záběru s kulovou míčem, tak, že se řídí zvedací mine Qiulu Účel přesnosti. Asymetrický šněrovací systém v nártu, aby větší prostor bít, a aby se zabránilo účinky tkaničky do bot, které využívá inovativní polo-integrovaný systém šněrování.


Pokračujte v uchování systému krajky a použijte kus textilního jazyka, který je přiložen k horní části, aby zajistil zámek na obou stranách horní části. Tuto strukturu můžete pochopit jako doplněk o "tkaninovou náplast" k původnímu systému šněrování, uměle vytvářet větší, plochější horní část. Tato struktura a zvýšit drog Feng III ve srovnání s asi 30% z odpalování území, ale kvůli skryté krajky otvory, pro ty, kteří dávají přednost změnit barvu tkaničky ukázat trochu boxech ah! Je pozoruhodné, že, mimo tělo obuvnického Phantom Viet černou Swoosh je reliéfní s liniemi stříbra diamantových speciálních efektů, plný texturu a pocit kvalita je velmi vysoká.


Patní vložka zejména o tomto čase také meziprodukt oblast hraje hlavní roli v protismykové s černým semišové podobného materiálu, na obou stranách spojovacích komfortní měkké umělé pomerančové tkaniny. Elegantní a tradiční konstrukce s nízkým řezem činí horní nohy kompaktnější. Tento design činí fotbalovou obuv více zakotvenou ve skutečném zážitku. Slova ACC ukazují přizpůsobivost horní části ke všem povětrnostním podmínkám. Phantom VNM podešev i nadále používat na dobré pověsti podešve hyperreaktivní ultra-high odezvy lék přední III, avšak na základě optimalizované a seřízení, může být vnímáno jako hyperreaktivní verze 2.0. Jediný kousek lehké nylonové podešev husté diamant je řez linií, nezávislé a ve vzájemném vztahu k aktuální konfiguraci lépe vyzdvihnout opotřebení zdvih rukojeti. Skvělé vizuální krása černá linka s velkým množstvím diamantových liniemi, ať podrážka Phantom Viet má velmi vzácnou geometrickou estetiku. FG verze přednoží hroty až: 1.0cm, pata zásek do 1.35cm, z hlediska dat není dlouhá, nicméně, protože jeden z non-vstřikovacích hrotů, se doporučuje, aby všechny dobré lidi pastviny.


Pro úderníku na rychlost, zachytil mnoho požadavků na změnu úrodnosti půdy a další přední části chodidla Fantomové VNM vidět přibližnou radiální symetrii černých drážek, zbývající části jsou stejné diamantové řezací ostré hrany a rohy. Kromě čerstvého konstrukce pro zajištění každý ohyb přední části zpětného účinku, také poskytuje vícesměrovou trakční podešev vrah ze zavedení tvaru V nehtů je silný zárukou rychlosti. Pata paty je konzistentní ve tvaru s přední nohou, ale především zajišťuje rychlou endo-stabilitu. Podrážka střední žádný prominentní anti-kroucení designem paprsků posílené provést tuto odpovědnost je tučné diamant diamantové projekce, je to ten druhý mohl vystavit svou sílu nedostatek podešev.


Standardní stélka tentokrát z hlediska materiálů a konfigurací jsou také vzácné, vysoký standard, především celé palmového Orthlite materiálu, pohodlné a prodyšné, Phantom Viet stélka, aby se dosáhlo 5.8mm silný a hodně ve srovnání s jinými vložky. Tlapky pruhy distribuce drážky, což je oficiální nároky NikeGirp Deslick zpět také velký počet drážek vložky, bota spolupracuje s bin liniemi, zabraňuje klouzání v Vložky do bot kazety.
Čistá délka stélky JP 275 je 27,4 cm a nejširší část přední části nohy je 8,9 cm. V kombinaci se zkušenostmi ze skutečného zážitku jsme přesvědčeni, že Phantom VNM má normální velikost a je vhodný pro většinu typů nohou. Lehká nylonová podrážka, mezipodešev konstrukce, a horní nelehčených tak, že superpozice všech prvků Single hmotnost Fantom VNM jen dvě stě vedoucí pouze 203 g (JP 275), tento výsledek je docela dobrá.


Upravit komentář:
Jako T90 získat podstatu, hlavní sílu a přesnost diferencovaných produktů, Phantom Viet opět sdílené technologie Flyknit může přinést obrovské dividendy. Díky měkké látce vypadá skvěle z hlediska dotyku a pohodlí. Kromě toho konstrukce třecí lišta v horní části nártu může skutečně zlepšit kontrolu a spolupracovník hlavy fotbal při odpalování, odložil svou skutečnou funkčnost stranou, jen aby se vzdát hold kultovní T90 růžový kruh designu byl velký hlas To je. Nakonec si zaslouží naši pozornost, je to Hyper Jalový podešev flex drážky před klíčových částí dlaně pro zajištění jeho rebound sazbu, od vraha poučit se z katalyzátoru V-Nails je rychlost, jedinou starostí je, že to Prahová hodnota místa konání bude relativně vysoká.

Leave a Comment