Dejte si na nohy duhu. Nike Mercurial Superfly LVL Up Ocenění

Posted by admin 22/04/2019 0 Comment(s)


Více než 20 let, Kopacky Nike Mercurial je kultovní Assassin dal nejpřímější pomoc na světě nejlepší útočník. Od velkého mimozemšťana s názvem "mimozemšťan" až po C Ronaldo, který již má pět zlatých míčků, dva velcí hráči dokončili předání série Mercurial Assassin a série pokračovala v rozkvětu. Vztah mezi ostatními vynikajícími hráči a Mercurial Assassin se navzájem doplňují a dosahují. To také dělá Mercurial Assassin série dobrým produktem pro Nike. Nyní, Nike spustila velmi krásné bílé-založené Mercurial Superfly VI, včetně podrobností o nejlepší Mercurial Assassin fotbalové boty k dnešnímu dni, ať nám to odhalit.


Taška na boty s botami navazuje na barevný styl svrchníku tenisky, celkově bílý potisk leopardu a nápadný "duhový proužek" uprostřed, je třeba říci, že se zdá, že tvoří oční bulvy, chytí titulky a jste velmi Je těžké to ignorovat. Tato dvojice tenisek by měla být první Mercurial s bílou barvou na mistrovství světa Nike 2018 a tento barevný zápas je přesně stejný jako aktuální jarní sezóna, letní čas přichází, takže je těžké říci, že to není Nike. Úmyslné.


Jako vlajková loď super top boty Nike, to je založeno na současné Mercurial Superfly VI. Má štíhlou postavu, pas a límec s vysokým podpatkem. Dvoubarevný dekorativní pruh na přední straně boty je na první pohled trochu nepříjemný. Vždy se zdá, že na přední straně špičky je vrstva „duhové bonbóny“. Pokud se tento design stane přední částí boty, bude gradient ještě lepší. ?


Bílý svršek je potažen klasickými řadami Safari, inspirovanými vzory používanými na běžeckých botách Nike Air Safari v roce 1987. Tento vzor se také objevuje ve vlastních možnostech Nike ID. Barevná schémata Safari nebo designová řešení jsou také používána v mnoha botách Nike a neměla by být neznámá, pokud jste dostatečně obeznámeni s Nike.


Černá Swoosh na botě také používá stejný design nápad, ale barva je nahrazena černou. Další zvláštní věcí o této struktuře Safari je, že obsahuje reflexní materiál, který dodá krásnější vzhled pod bleskem. Vícebarevný "duhový pás", který se objevil nahoře, je kombinací klasických fotbalových bot Mercurial Assassin, včetně klasické R9 Mercurial a Assassin's Mercurial Vapor III. Avšak orientace levého a pravého chodidla této „duhové kapely“, která se objevuje před jazykem, je přesně opačná.


"Duhový pás" se zvětšil v patě a tento přístup je docela dost módních obuvi s velkými jmény a noha má módní bonus. Kultovní rozdělená podešev je také hlavním symbolem vraha 12. Na tomto základě můžeme vidět, že "duhový pás", který protéká patou, prochází zadní stranou chodidla, ale pásek, který obepíná horní část nohy, je podešev neprošel, takže to vypadalo trochu divně. Bylo by lepší, kdybyste zvažovali zapnutí?


Aby se zvýšila pevnost rozdělené podešve, Nike záměrně vyrobil článek na stélce Assassinu 12, který nejenže zlepšil pevnost stélky, ale také přidal velké množství vzorů na zádech pro záběr s mezipodešví. Zdá se však, že tento prostředek není účinný. Ale "duhový pás" se na stélce hrál do krajnosti, stále větší a výraznější, což vyvolává dojem módní přehlídky. Velikost není zkreslená, lze spustit normální velikost.
Tkaničková hlava také přidala stejný typ designu, ale je kritizováno, že se zdá, že Nike v tomto místě zaujímá relativně úsporný přístup a úsporu materiálu. Plastová šněrovací hlava je zabalena v kusu barevného tiskového papíru, ne šněrovací hlava je kompletně vyrobena. Do odpovídajícího barevného provedení. Jak je uvedeno výše, tato teniska je modelována na Mercurial Superfly VI, takže JP 275 váží pouze 205,1 gramu a udržuje trvale vysokou úroveň.


Největší a nejdůležitější prodejní místo této vlajkové lodi super top Nike Mercurial ponožky boty levné je vzhled. Sa Saari nechce mít dvě úžasné duhy v dolní a přední části. Tento druh odvážného designu neznamená jen vinu dobrého vzhledu nebo není dobře vypadající, je estetický, ale nemůže popřít jeho uznání na poli a velmi vysokou míru vzhledu. Představte si, kdo nechce utrácet téměř stejnou částku peněz, než aby ji donutil? Stává se, že vás uspokojí.

Leave a Comment