Na hřišti se objevily nejoblíbenější nové fotbalové boty

Posted by admin 15/01/2019 0 Comment(s)

 

Paul Dibala (Juventus) Adidas COPA70
V rámci oslav 70. výročí značky Adidas počátkem tohoto týdne propuštěn COPA70, hold klasické Copa Mundial a nadčasový vzhled, a zároveň zavádí pletené na Materiál Primeknit horké moderní styl. Ačkoli jeho vzhled vypadá spíše jako jediná vrstva látky, její podšívka je vlastně tlustá kůže. Poté, co ho na hřišti vyměnili na začátku tohoto týdne, Paul Debara z Juventusu porazil Bolognu 2-0 v italském poháru na COPA 70.

 
Mohamed Salah (Liverpool) adidas X 18.1
Nejnovější vzhled Adidas X 18 činí Liverpoolovu Salah velmi spokojen, protože tyto dvě mohou být dokonale přizpůsobeny. V zápase proti Brightonu, se Salahovým trestu, Liverpool porazil soupeře o 1-0. Společně se Salahem také Fermino ukázal poslední barevné schéma Němeziz.

 
Virgil Van Dyck (Liverpool) Nike Tiempo legenda VII
V poslední době se Liverpool obránce Virgil van Dijk byl na sobě Puma a Adidas kopačky v tréninku, což nepřímo vedlo ke spekulacím, že on a Nike smlouva vypršela. Liverpool vítězství nad Brighton 1-0 ve hře, Van Dyk opět dokázal, že se zdá, že se rozloučili a Nike, jeho noha Nike Tiempo Legend VII je zcela zatemněné, což eliminuje potřebu inzerovat Nike zdarma Příležitost.

 
Gatan Bussman (Mainz) Adidas COPA 19.1
Mainzův obrance Bosman znovu ukázal novou barvu COPA 19.1 a také se objevil v přátelském zápase mezi týmem a standardní Liege v zimní tréninkové základně Marbella.

 
Sadio Mane (Liverpool) Nová bilance Furon 5.0
Zaměřili jsme se na návrat k červené armádě, útočníkovi Liverpoolu v Senegalu, který během posledního týdne změnil první barvu zápasu New Balance Furon 5.0. Na první pohled se Furon význačný rys nové generace se zdá být nový systém šněrování, to vypadá mnohem menší, ušetřil prostor bude nepochybně zvýší úderovou zónu. Furon 5.0 bude vydán později tento měsíc.
 
 
Philippe Coutinho (Barcelona) Nike Mercurial Vapor
Bývalý Liverpoolův Coutinho je skutečným stehněm týmu, ale po přechodu do Barcelony nezjistil svůj nejlepší stav. V nedávné hře jsme také zjistili, že oblékl zčernalé fotbalové boty vraha a je to přímo v oficiální hře, což je opravdu úžasné. Chcete-li vědět, že Coutinho je hlavním mluvčím Nike Phantom VSN, je Coutinho snahou najít si pocit tím, že mění boty? Coutinho se vrátí do rukou Mercurialu? Budeme čekat a uvidíme!
 
 
Louis Suarez (Barcelona) PUMA Future 19.1
PUMA na začátku tohoto týdne zahájil balíček „Power Up“, i když na konci minulého roku se zlatým PUMA „Glory obleku“ oprášit cítil vlnu existence, ale celková expozice obuvi PUMA je stále relativně nízká. Proto při příležitosti zahájení roku 2019 zahájila společnost PUMA novou barevnou schému a dokončila aktualizaci řady Future. Když Barcelona porazila Eval 3-0 v La Ligě, Luis Suarez nahradil tučnou barvu budoucnosti 19.1.

 
Exel Wettersell (Dortmund) PUMA ONE 19.1
Poté, co PUMA vydala svůj nový Power Up balíček, Exel Wettersell také okamžitě přepnul na novou barvu, která odpovídá ONE 19.1. Ale on si vybral tradiční low-top verze, spíše než high-top styl s evoKnit textilním rukávem, jeho spoluhráči Royce dal nejnovější barvu Future 19.1.
 

Eric Garcia (Manchester City) Adidas COPA 19.1
Balíček Adidas Archic Pack byl na začátku tohoto týdne plně uvolněn, ale hráči Adidas jej nepodporovali. Manchesterský mladý muž Eric Garcia zjevně nemyslel, a vyměnil zašedenou COPA 19.1 na tréninku. Stále však chceme všem připomínat, že Archique Pack, který je ovládán černými prvky, nebude profesionálními hráči podporovat. Adidas později představí další nové barvy.

 
Žula Zaka (Arsenal) Pod brnění Magnetico
Po první výměně v týdnu tréninku Granit Zaka opět nahradil novou barvu Under Armor Magnetico, kterou jsme ještě neviděli. Nová barevná schéma dominuje nízkopodlažní černá barva s jasně zelenou výzdobou. Věnujte pozornost oficiálnímu uvolnění podřadné zbroje pro tuto novou barvu v nadcházejícím týdnu. Bohužel, Zaka, který nahradil nové boty, nevedl tým, aby porazil soupeře. Arsenal prohrál s West Ham.


Kelver Walker - Pitts (Tottenham Hotspur) Adidas Glitch 19
Tottenham Hotspur je mladá pravá zpět, Kelly Walker-Peters nosil poslední Glitch boty v tréninku tento týden. Jeho koncepční design vnitřních a vnějších obuvi a volná kombinace možností oblékání nabízejí řadu možností pro mnoho hráčů a Pitts byl vždy fanouškem Glitch číslo jedna.

Leave a Comment