Koupíte si fotbalove kopačky Nike Premier?

Posted by admin 24/04/2019 0 Comment(s)

 

Díky kombinaci klasické estetiky a moderních výkonů je použití lehkých materiálů Premier lehčí, což odpovídá dnešním rychlým a intenzivním požadavkům na konkurenci. Uvažoval byste o koupi této série fotbalových bot?


Fotbalove kopačky Nike Premier II FG
Tato barva je inspirována exkluzivními botami značky Nike Golden Legend Tiempo pro Ronaldinho v roce 2006 - jednou z nejvíce oslnivých fotbalových bot vůbec. Zlatý klokaní kožený svršek kombinuje s bílým Nike Swoosh a nápisem „NIKE“ na patě, aby vytvořil nový obraz luxusu a klasického soužití. Geniálně skládací jazyk samozřejmě dále prohlubuje klasický pocit této kopačky.


Nové barevné fotbalové kopačky s ponožkou nike Premier 2.0, obklopené půlnocí námořnictva, vypadají čistší, dostatečně čisté, aby vás zapomněly na jeho existenci. Měkký a tradiční kožený svršek kangaroo vám umožní znovu prožít jedinečné kouzlo bosé balony, skládací jazyk z klasických bot Tiempo Legend dále vylepšuje klasický šarm, zatímco malý a vynikající design není ve hře. Ovlivňuje vaši hru.


Nike Premier II SALA IC
Fotbalové boty Nike Premier 2.0 Sala jsou určeny pro hráče, kteří hrají na malých kurtech na tvrdých kurtech.Měkké fleece a lehká síťovina mohou být použity pro setkání s rychlým fotbalovým zápasem na pěti stranách. Požadavek. Stejně jako série Nike FootballX, kterou Nike uvedla na trh, je mezipodešev této malé boty také vybavena polstrováním Lunarlon.


Nike Premier 2.0 SG Anti-Clog
Navy blue and white vypadají velmi elegantně, s anti-Clog podešví s nelepivou přírodou, dovolují vám krok na mokré a kluzké přírodní trávě v zimě, není zde žádné mírné nepohodlí. Námořnická modrá není populární barvou na dnešním trhu s fotbalovými botami, ale v kombinaci s bílým Swoosh Nike je všechno tak bezproblémové.

Leave a Comment