Beckham a Zidane fit - Kopačky adidas Predator 19 25. výročí

Posted by admin 29/04/2019 0 Comment(s)


Beckham i Zidane byli intimními partnery Adidasu a jsou také nejreprezentativnějšími kopačky adidas Predator Falcon v éře hráče. Poté, co byly zahájeny dva Adidas personalizované vyryto Falcon kopačky, tři bary rozmaru fit, aby dvě hvězdy, který byl zaveden takový 1925 Anniversary Edition s Predator. Proti vlivu Beckham a Zidana, před Predator Precision DB a Predator Accelerator ZZ dělá zvýšit nákup každého. Takže kolik lidí má tento pár dvou specifických fit fotbalových bot vyrobených s Predator 19? Vzhledem k tomu, boty jsou založeny na současném návrhu Predator 19, takže jeho bota Boční linie stále udržuje konzistentní styl Predator 19, ladné linky s pocitem zlatých svršků, opravdu impozantní.


Vzhledem k tomu, že se jedná o kombinaci dvou superhvězd, je to rozhodně fúze dvou barev při výběru barvy. Zlatý upír ve výsledku Predator Accelerator ZZ, stříbra a bílé boty tělesu tři tyče bezpochyby snižuje Predator Precision DB, kromě toho, včetně sbírku tmavě modrá a červená jsou dva páry bot v oslňující design. Golden horní pokračování kultovní nártu po návratu Predator, pletený materiál přichází s třením pás ji s funkčností a pohodlí jsou dvě výhody, a prezentovány v bezproblémové integrace svrškem způsob, jak udržet nohu Úroveň pohodlí je vyšší bez ztráty základního výkonu.


Kromě uznání velkých zlaté boty, osobně si myslím, že celý pár obuvi většina materiálu je v přední části textilním rukávem DB a ZZ výšivky, a najednou celé boty zvyšovat stupeň známosti, jméno také přichází výšivka hvězda auru Dokonce i většina lidí, kteří si tyto boty koupili, je v podstatě vyšívaná těmito dvěma jmény. Boty uvnitř límec námořnická modř je červené prvky kultovní Falcon kopačky, to může být viděno shora Primeknit slova, která je v současné době jedním z nejžhavějších materiálů Adidas, je také široce používají v Jiné super stěžejních boty. Adidas Předátor 19 je Primeknit je obojek je relativně hladký a široký, tak to je snadnější dostat se na vrchol než Nike Mercurial. Silver mimo tři tyče tělesa brzdové čelisti je dotváří barevné schéma na boty, ale také odráží vzhled barvy Predator Precision DB. Červená na podešvi přidává některé sportovní prvky pro zlepšení vizuálního vnímání strany boty.


Konstrukce pryžových bloků následovaná strachem je jediným technickým rozdílem mezi předátorem 19 a předcházejícím. Přidáním této konstrukce se zlepšila ochrana a stabilita paty.
Před ControlFrame podešev cvičení implantáty zvýší materiálů, zlepšovat vlastnosti odpružení, v jediném okamžiku stomp má také dobrou rychlost zpětné vazby. Podpůrná páteř v zadní části podešve má dobrou tvrdost a pevnost, což zaručuje stabilitu bot při vysokorychlostním běhu a různých kroutivých pohybech. Jediné, čeho se obávat, je to, že jeho čepy mají nepravidelnou geometrii a dlouhou délku, což může být pro průměrnou osobu příliš mnoho.
Tkanina těla a lehká podešev udržují svou vlastní hmotnost na 247 gramech (JP 275), ale abych byl upřímný, není to dobrý výsledek.


Upravit komentář:
"Dva superstars fit" Design linka je tato dvojice adidas beckenbauer kopacky Predator 19. největší prodejní místo, než se prodej dvou párů sokolů jsou vyryta v prvním roce vyšší a že shromažďování a pocity má svou hodnotu, ale tento pár bot není totéž . Jedná se o pár praktických bot, které jsou zcela v souladu s moderním fotbalem a existují i ​​aury dvou superhvězd. Takže pokud jste skutečný život frakce a chcete mít dvě superhvězdy, pak tato dvojice Predator 19 je určitě tou nejlepší volbou. Ale s přihlédnutím mnoho lidí musí být zahájeny do dvou párů rytých omezená, takže tato dvojice reálných boty obávají budou mít studenou sprchu, může prodej nemusí být ideální.

Leave a Comment