Fotbalové vybavení - nejlepší inventář fotbalových bot v roce 2018

Posted by admin 14/04/2019 0 Comment(s)


Světový pohár je rok 2018. Samozřejmě, že mistrovství světa nebude chybět výborné fotbalové boty, každý velký výrobce bude každý rok veliký rozruch ve fotbalových botách, NIKE, ADIDAS, PUMA, MIZUNO, NEWBALANCE, UMBRO atd. Letošní fotbalové boty jsou obecně sto květin, docela úžasné!


Zde je pět nejlepších tenisek z roku 2018:


TOP5 - PUMA Future 2.1 Netfit
PUMA může být v roce 2018 velmi úspěšná. PUMA Future 2.1 podporuje Griezmann, Aguero a Suarez. Vidíme, že horní část Future NetFit je pokryta malými otvory ve srovnání s jinými teniskami. To je také místo, které se nejvíce liší od ostatních tenisek - ve srovnání s pevnými tkaničkovými otvory jiných tenisek mohou tkaničky Future volně procházet těmito otvory, pružně se přizpůsobujeme tvaru nohy nohy. Šněrovací otvory umožňují svršku přizpůsobit se tvaru nohy.

Způsob, jakým nosíte boty, může být DIY sami.
Většina lidí bude vždy dávat přednost tenisky při výběru bot, zejména pro bratry s širokýma nohama a vysokými zády, ale s pomocí systému NetFit, můžete se přizpůsobit budoucnosti bez ohledu na tvar nohy. Nechte si svůj osobní pocit.

Vrchní materiál Puma vždy udržoval vysokou úroveň, horní materiál Future používá nový materiál z umělých mikrovláken, tloušťka je velmi tenká a textura je velmi měkká, první noha se cítí velmi těsně, žádná tradiční tvrdost. Nešikovný pocit svršku. Udržuje dobrý úsek při montáži nohy a střed nártu se necítí pevně nebo dokonce necitlivě.

Síťová struktura NetFit navíc poskytuje přídavný frikční účinek na svršek založený na horní úrovni. Ačkoliv skutečný otvor pro krajky je přítomen pouze ve středu boty, přední a zadní strana boty také zachovává konstrukci struktury síťoviny, o které lze říci, že poskytuje úplný rozsah pomoci při tření boty.

Současně Future použil na límci také vysoce kvalitní design tkaniny, což je evoKnit, který byl vidět na botách evoTouch a One. Látkový límec účinně zakotvuje kotník, dále zvyšuje celkové usazení boty a žebrovaný design na povrchu, aby bylo tření mezi kotníkem a límcem pohodlnější. Na zadní straně límce je tažný kroužek, který nám pomáhá nosit boty a sundat boty snadněji.

Pokud jde o podešev, Future používá materiál Pebax, který dříve používal Puma One, a jeho houževnatost a nízká hmotnost podešve jsou nepochybně lepší. Pokud jde o hřeby, FG / AG stále používá styl smíšených hřebíků, přední a dolní pata jsou kulaté nehty, které mohou poskytnout lepší výsledky při nouzovém zastavení, ve středu jsou použity 4 zúžené hřebíky. Kříž je pevný.


TOP4: Kopačky NIKE Mercurial Superfly 6
To je často žertem říkal, že tam jsou jen dva druhy rychlosti kopačky v dnešním fotbalu, jeden pár je Mercurial vrah, a zbytek může být klasifikován jako jiní. Samozřejmě, že tuto větu nehodnotíme, ani nemůžeme odrážet žádné problémy, ale to dokazuje stav vraha fotbalových bot v myslích lidí. Od ohromujícího vzhledu mimozemšťanů v roce 1998 až po současnost, atentátové fotbalové boty již nahromadily velké množství fanoušků a vysoce létající revolucionář Superfly IV bude tento kouzlo i nadále posilovat a na nějakou dobu se stal „artefaktem“ v terénu. Fotbalová obuv Assassin má své vlastní jasné cíle a umístění, nikdy nedělá další věci a neustále se vyvíjí, jen aby umožnila uživatelům získat hladší rychlost a dokonalý zážitek.

Assassin byl vždy součástí víry lidí, reprezentuje Ronaldo, jménem C Ronaldo, jménem "světových bojových umění, jen rychle nerozbitých", stále dodržovat tento princip ve fotbalovém hřišti. Tato dvojice mercurial superfly 6 stále pokračuje v podstatě vraha, silná přilnavost na podešvi, lehký a chladný vzhled, nic říct, pochopit lidi přirozeně pochopit.

Tohle je opravdu ten nejlepší pár tenisek tohoto roku, pro ty, kteří obhajují rychlost, si to rozhodně nesmíte nechat ujít!
Podrážka vraha se vždy narodila pro rychlost.


TOP3: PUMA One 1
Dvojice tenisek s komplexním výkonem

PUMA One 1 je výborná dvojice klokaních tenisek s výborným komfortem a pocitem v kožených botách z klokaní kůže, stejně jako vynikajícím zabalením a stabilitou.

Ve srovnání s maverickem PUMA FUTURE je série ONE, která kombinuje funkce více bot, populárnější mezi skutečnými hráči, skutečný dotek, těsný balíček, lehký a chytrý a dlouholetý mluvčí stejné hodnoty a síly. Tento seznam, všechny prvky společně podporují PUMA ONE, tento kompozitní fotbalové boty se staly jedním z lídrů na fotbalovém trhu 2018.

Fotbalová obuv PUMA ONE 1 používá kangaroo kožený materiál v oblasti přední části chodidla k dalšímu zdokonalení pocitu míče, zároveň se do svršku přidávají nové ponožky evoKNIT a technologie FuseFIT, které poskytují hráčům lepší pocit z balení. Rychlostní výhoda, navíc PUMA také dává míč-pomáhal design 3D rána pod vamp, který zdůrazňuje horní dotykové schopnosti a zlepšuje přesnost hráčova dlouhého průchodu a střelby.
Podešev má silný vizuální dopad a nutí lidi, aby se zastavili.

Svršek kombinuje pocit zábalu a pocitu, zatímco podešev fotbalové obuvi PUMA ONE 1 přináší větší rychlost. Vylepšená podešev Rapidsprint je nejen lehčí, ale také má lepší rychlostní výkon. Nová konfigurace cvočku a design pohárku paty nejenže poskytují vyšší rychlost a flexibilitu pro fotbalové boty ONE 1, ale také zvyšují celkovou ochranu bot.

Útoky takový jak Aguero, Lukaku, a Dajilu obecně zničí město, a stratégové středního pole takový jako Weigel a Hasebe být upřímný, a rychlost je jak rychle jak Bellerin, dokonce jestliže to je pozice brankáře, nosit PUMA ONE. Tam je také požehnání boha dveří Buffon.

To je pár bot, které nemůžete odložit, to je pár bot vhodných pro jakoukoliv pozici a styl, krále Všemohoucího!


TOP2: Adidas kopačky Copa 19
Podvratný vzhled je nezapomenutelný

Když poprvé uvidíte tento pár bot, budete se cítit jako housenky, ale brzy budete posedlí tímto stylem, protože je to opravdu super, když tyto boty položíte na nohy, stanete se terčem pole. A díky vynikajícímu výkonu nechcete vzlétnout po nasazení.

Z technologie a inovací, které Adidas používá v Copa 19+, je cílem inovace maximalizovat pocit, pocit a pohodlí obuvi. Vrchní část klokaní kůže, která není šněrováním, je extrémně jemná a dotek je opravdu citlivý, ražba paprsků, která odpovídá přirozenému ohybu lidské nohy, dělá horní část více dynamickou, takže vzdálenost mezi nohama a kuličkou se blíží, zatímco brání pohybu. Nadměrné rozšíření svršku, po inovační technologii Fusionskin ošetřila klokaní kůži pružnější, odolnější a vodotěsnou, aniž by ztratila dotek, odstranila klokanské kožené boty a dává botám různé povětrnostní podmínky. Celosvětové bojové schopnosti. Pletené obojky Sockfit přirozeně rozšiřují tenisky z nohou o stabilnější nohu.
Flexibilita při návrhu s velkým spodním kolem

Podešev Copa19 + je inovativně navržena jako svršek. Tenisky používají populárnější design střední podrážky, který zaručuje funkčnost při minimalizaci hmotnosti. Nová podešev EXOFRAME pro tenisky používá dvouvrstvý mechanismus založený na nylonovém materiálu a měkká TPU je vstřikována do specifické části pro sekundární odpružení. Kolíky jsou převážně polokonické čepy, které berou v úvahu obratnost obratu a přilnavost běhu.

Měkká klokanská kůže, žádný krajkový design, podvratný vzhled, dokonalý dotek a zábal, to je v tomto roce vrchol adidas.


TOP1: MIZUNO WAVE CUP 2002
Bezkonkurenční dokonalost

Věřím, že jste museli slyšet o legendě brazilského démona Rivaldo, v roce 2002 se dvakrát otevřel Ronaldo finále renesance Světového poháru Korea-Japonsko a pomohl Brazílii vyhrát Světový pohár. Ale Ronaldo má dva cíle od Rivaldo. Jako mozek armády Samba je jádrem a nejdůležitějším týmem. Jako záložník, Rivaldo skóroval 5 gólů ve Světovém poháru a přispěl 4 asistenty, je to zasloužený all-around bojovník. Název Wave Cupu, který ho následoval, aby zničil město, byl ve světě slavný a většina z nich byla dána Bailey Valdo.
2002 Rivaldo World Cup exkluzivní boty

Kompletně následuje novoroční Wave Cup, do svých kostí včleňuje více tradičních a klasických genů. Klasické, hezké, retro ... Ve chvíli, kdy jste to poprvé viděli, se tato slova neustále objevují ve vaší mysli. Velké modré logo Mizuno na boku boty je také typickým rodinným designem, který lidem připomíná, že se jedná o pár bot Mizuno.

Sexy tenisky, každý detail je dokonalý,

V této legendě Wave Cupu, Mizuno pokračoval v designu prvního roku, a horní téměř si uvědomil plný klokaní kryt, splňující všechny fantazie kožené kontroly. Ať už se jedná o výběr kůže nebo směr vozu, téměř všechny původní designy byly zkopírovány, aby vám poskytly bosý pocit a lepší kontakt s nejlepšími materiály. Pata je perfektní bez zakřivení, takže si můžete vychutnat vysoký komfort.

Podešev má nejen vlnovou odpruženou technologii, rozložení a délku čepu z ní činí umělou trávu z umělé trávy.

Super super měkká horní a super vysoká kvalita klokaní kůže, plus dokonalé přizpůsobení barev a vynikající zpracování Nissan a Rivaldo pocity požehnání, kolik lidí může tomuto pokušení odolat. Věřte mi, je to opravdu nejlepší kvalita klokaní kůže a zpracování na trhu, vysoce kvalitní tenisky Mizuno jsou opravdu nejlepší na světě.

Leave a Comment