Dětské kopačky Adidas Predator 19 FG Fotbalová obuv PP Ocenění

Posted by admin 25/04/2019 0 Comment(s)


Protagonistou dnešního nového ocenění je dětské kopačky obuv Predator 19 PP v páté sezóně exkluzivní série Adidas Bogba. Ačkoli tato nová série přidala spoustu basketbalových prvků, zdá se, že nemají nic společného s velkými fotbalovými botami, jaké změny a vrcholy mají exkluzivní Predator, který Bogba nedávno nosí? Pojďme se podívat.


Vzhled
Exkluzivní řada bot značky Bogba měla vždy odvážný design, ať už se jedná o použití barev nebo grafiky, ale nová pátá sezóna bot Predator 19 je pravidelná trasa, kterou mají všichni rádi, bílá červená černá tři Přizpůsobení barev, jednoduché a jasné, i když ne fanoušci Bogba bude líbit. Podle slov fanoušků je tento exkluzivní Bogba fotbalová bota, která může být opravdu opotřebovaná.


Exkluzivní pátá sezóna Adidas Bogba s fotbalovou obuvou Predator 19 používá bílou / červenou / černou barvu, oba prvky Red Devils Manchester United, a vypadá jako klasické boty Predator!
Bílý svršek je sladěn s červenými třemi pruhy, aby přitáhl krásnou, a černý límec je také velmi harmonický.
Vnitřek tenisky je poměrně čistý a textura tření Forgedknit je pevnější a jasnější.
Podešev tenisky je natřena kovovým chromovým efektem, který zvýrazňuje arogantní styl Bogby.


Horní
Exkluzivní pátá sezóna Adidas Bogba, fotbalová obuv Predator 19, má speciální design, díky kterému boty vypadají jako předchozí generace fotbalové obuvi Predator 18, protože dekorativní linie na třecím pásku svršku jsou pryč. Kromě toho se nezměnil základ svršku. Vrchní část boty adidas Predator 19 je vyrobena z pleteného materiálu Primeknit, což dává nohám pohodlný pocit a realističtější dotek. Hlavní doteková plocha svršku je vyrobena z horkého ražení, aby se vytvořila textura tření podobná ploutvím, která umožňuje hráči lépe ovládat fotbal a vytvořit krásnou zakřivenou kouli. Aby se zlepšila boční podpora pletených bot obrácených k chodidlům, zaujímá vnitřní a vnější svršek středního těla bot novou pletenou strukturu kovaného Kintu, díky které svršek bez provedení krajky dosahuje nové výšky jednovrstvého designu. Textilní límec Sock-Fit je stále ergonomicky navržen tak, aby poskytoval nejen lepší zábal pro kotník, ale také bezpečně uzamkl patu. Nové vnější ovinovací šálky v sérii Predator 19 poskytují zvýšenou ochranu paty a stabilitu.
Kopačky Bogba Exclusive Predator 19 mají speciální design, ale jsou upraveny základy bot, které jsou stále známé jako boty bez bot Predator.
Nový třecí pás "Falcon" potištěný na vrchu pleteniny Primeknit přináší lepší dotykovou pomoc.
Technologie Control Skin pomáhá pletacím materiálům pracovat proti závodům ve všech povětrnostních podmínkách
Na třecích pásech nejsou žádné barevné čáry, které vypadají jako fotbalové boty Predator 18.
Vnější tři pruhy tenisek používají kovaný proces pro lepší podporu a stabilitu.
Třecí proužek pod kováním na vnitřní straně tenisky je pevnější, což přináší lepší kontrolu nad míčem.
Vrchní struktura bez šněrování je přizpůsobena tkaninovému límci Sockfit pro integrovaný, nositelný a nedotčený povrch.
Tkaninový límec Sock-Fit je stále ergonomicky navržen tak, aby nejen lépe zabalil kotník, ale také bezpečně zajistil patu.
Nový vnější obal v řadě Predator 19 pro větší ochranu paty a stabilitu.

 

Podešev
Adidas Predator 19 používá podrážku ControlFrame s dvojitou hustotou, která překonává podešev SprintFrame v přilnavosti, stabilitě a podpoře odrazu. Řada nepravidelně tvarovaných hrotů a rmutů účinně zlepšuje přilnavost a zajišťuje větší stabilitu pohybu hráče. Podešev ControlFrame snižuje hmotnost pomocí materiálu s dvojí hustotou, ale podpora není zmenšena a mezipodešev podešve dobře reaguje na podporu a odezvu při odrazu při startu a nárazu. BOOST polstrovaná mezipodešev není tak dobrá jako ostatní boty Adidas, ale efekt ve hře je velmi důležitý, pokud máte pocit, že vaše nohy jsou stále tuhé, fanoušci mohou také použít přiložené polstrované vložky BOOST.
Adidas Predator 19 fotbalové boty FG podešev kompozitní čep design pro hráče přinést lepší stabilitu a přilnavost v dynamice.
Podešev ControlFrame s dvojitou hustotou má vynikající stabilitu a podporu odskoku.
Tenisky navíc poskytují pár polstrovaných vložek BOOST pro hráče, kteří si mohou vybrat.

 

Adidas a Bogba společně zahájily exkluzivní seriál, který přišel do páté sezóny, minulé čtyři velké fotbalové kopačky jsou také jedinečné, se současným temperamentem Bogba, pokud musíte vybrat nejlepší pár, Editor si vybere poslední pátou sezónu, nevím, co si fanoušci myslí?

Tenisky Původ: Indonésie

Typ tenisky: typ dlaně

Vrchní materiál: pletenina Primeknit

Typ podešve: FG (vhodné pro přírodní travnaté, středně nebo nad umělé travnaté hřiště) \ t

Hmotnost: 241 gramů (velikost JP270)

Číslo zboží: F37094

Leave a Comment