Adidas uvádí na trh kolekci SS19 Paul Pogba

Posted by admin 16/04/2019 0 Comment(s)


Zde je pátá spolupráce Paula Pogby s fotbalem Adidas s podpisem sbírky SS19 pro záložníka Manchester United. Navržený Pogba a Adidas a inspirovaný jeho vášní pro basketbal, nejnovější kapsle míchá sezónní styl s dvorem, hřiště a streetwear scény.

Kolekce začíná fotbalovými botami dětské kopačky adidas Predator 19+ 'PP', které na sobě nosí muž sám, kolekce obsahuje šest dalších oděvů spolu se značkovým obuvi Pogba. Přinášet jeho sérii podpisů do páté sezóny dělá Pogba hlavní muž pro adidas když to přijde k off-screen strana; scénu, ve které není plachý přijmout.


V kombinaci s tematickými barvami Manchester United, červeného, ​​bílého a černého, ​​dosahuje kolekce příjemného estetického vzhledu pro dav, zejména na botách díky citlivosti OG Predator. Postava kolem stylu a vášní Pogba, sezóna 5 má silný vliv na basketbal ve všem, v neposlední řadě s trenérem Predator 19+ fotbalové kopačky, který je postaven se směsí fotbalové a basketbalové technologie.

Inspirován dalším sportovcem adidas Jamesem Hardenem, trenér používá nástroje basketbalové boty Harden Vol2 pro výraznou siluetu, ve speciálních obalech, které doplňují jedinečnost kolekce.


Inspirován basketbalem jsou reverzibilní šortky, které jsou na jedné straně v mřížce, aby odpovídaly basketbalovým dresům 'PP'. T-shirt se značkou Pogba, mikina s kapucí, trackpants, bunda a basketbal topy dokončit linku oblečení, zatímco pár snímků adilette zabalit věci pro východy boty. V celém balení byly také zahrnuty prvky světle béžové a hadí kůže, aby se sbírka dále spojila s kruhy životního stylu, místo aby zabíraly pouze performativní přítomnost.


Předchozí řádek čtvrté sezóny pro Pogbu byl spuštěn v říjnu loňského roku a představoval hluboký camo Predator 19+ a kolekci oděvů s tmavým klíčem. Tyto tři proužky vždy úzce spolupracují s Pogbou, aby zajistily, že jeho osobnost prochází jejich společnými liniemi. Dresy košíkové mají jméno Pogba na zadní straně spolu s číslem “94” který také se objeví na přední straně, odkaz na jeho rok narození.


Pogba nám ve skutečnosti poskytl krátký náhled na svou nyní vydanou sezónu 5, kdy minulý měsíc dorazil do francouzské tréninkové základny Clairefontaine v bundě, kalhotách a diapozitivech. Pět nejlepších. Bude zajímavé zjistit, zda se adidas pokouší zahrnout číslo svého týmu (6) do šesté sezóny.

Leave a Comment