Nike Tiempo Legend VII FG Pánské Fotbalové Kopačky

Posted by admin 29/11/2017 0 Comment(s)

Fotbalové Kopačky 2017 Nike Tiempo Legend VII FG Pánské

Ačkoli Kopačky Nike svrchní materiál v jejich kvalitě, ale klokaní kůže má jemnou nádech ještě nikdo nemůže. Pro kangaroo fotbalové obuv hráče, nízký profil, tmavě černá lépe ukázat jedinečnou strukturu kůže. Jako zástupce Nike tradiční boty, letos v létě zahájila boty Nike Tiempo Legend VII FG svou vynikající dotek a smyslem pro parcely získal chválu hráčů a hráčů, ale první epizodě černé a žluté barvy samozřejmě nelze zobrazit celou řadu Horní textura kůže. Proto Nike vydala all-black „Academy balíček“ Školní sada je jednoznačně nejlepší volbou pro tuto výstavu stala texturu kožených bot. Současný „nové ocenění“ povede vás těšit další člen této sady balíčků a může přinést nebývalý zážitek pro míčem Tiempo Legend VII FG „Academy balíček“ kopačky.
All-černý vzhled nejen pro ovládání hry více v souladu s záložníka low-key, klidné styl, zatímco černá barva může přinést ven jedinečnou texturu kůže klokaní kůže svrškem mít. A nejdůležitějším bodem je, že Nike Tiempo Legend VII FG Nike propuštěn do nejjasnějších velké boty, že část V této all-černé barvy a barva je téměř stejná kolej. Pro ty, kteří sledují velký V jsou vysychání limitované edici černou barvu závidí hráčů, kolej barva Nike Tiempo Legend VII FG boty opravdu vám umožní mít nejlepší volba pro vysoké síly sítě.
Nike Tiempo Legend VII FG v horní části, horní Klokan žádná stopa nejen zvýší hmat míč, ale také na nártu se zlepšila trvanlivost.Pánské Kopačky Samozřejmě, že poprvé v této tradiční boty Flyknit podívejte tkaný materiál vyrábět boty pružnější tělesnou část nošení, pohodlná úroveň se výrazně zlepšila.
Nová technologie Fit-Mesh vytvořit vamp vyloženou Flywire létat linku tři implantované, aby tento legendární boty boty měli zkušenost nebyla zabalené, s integrací Flyknit létat tkané jazyk, Tiempo Legend VII přinesl Přijďte zkušenosti s balíčkem opravdu dovolí zaměřit se více na hru.
Ve srovnání se přizpůsobit AG-Pro podrážkou umělého trávníku hřišti, FG verze používaná Nike Tiempo Hyperstability je tím nejlepším partnerem Nike Tiempo Legend VII FG boty. FG podešev, která používá různé hroty hřebenů, poskytuje dobrou kombinaci přilnavosti a pružnosti. Kuželová šrouby sám má dobrou přilnavost a výkon mobility, se střední a přední části přednoží hroty a šipky ve tvaru špičky nože nehtu jazyce rychlejší reakční dobu, takže můžete snadněji zbavit obránce Zapletení. Kromě soudu, aby vám ukázat další „donutit“ hroty, stélka a stélka zahrnuje rovněž Grip technologie Nike ke snížení skluzu, takže jste uvedení důraz na hru.
Low-key Fotbalové Kopačky a plné textury all-černý vzhled a dodává mnoho nových technologií činí tento tradiční boty a přinést lepší zážitek zabalené míč cítí pro vás. Samozřejmě, pokud budete hrát dost dobré místo, pak nový Hyperstability podrážka vás více dominantní výkon v oblasti vlastnictví. Chcete cítit jedinečné kouzlo textura kůže, a stát se špičkovým polním pánem, pak bude tato čistá černá boty vaší nejlepší volbou.