Levný Kopačky 2018 Adidas Predator 18.1 FG Outlet

Posted by admin 26/02/2018 0 Comment(s)

Levný Kopačky 2018 Adidas Predator 18.1 FG Černá Bílý Zlato Outlet

Když Kopačky Adidas náhle oznámil ukončení fotbalové obuvi Predator Falcon v roce 2015, Adidas Predator FG tři tyče zažily hrůzu. Pokaždé, když Adidas classic vyryto na Falcons být vždy schopen vyvolat každého nákupu flámu, snad vlajková loď Predator Falcon je opravdu obrovský dědictví, a možná i nový materiál k Predator Falcon znovuzrození Příležitost. Od chvíle, kdy se strany v tvrdé pláč humbuk a David Beckham, Zinedine Zidane a další postavy úrovni Predator Falcon ikon, dravec sokol, to má vliv řada boty fanoušci opět stala jméno hlavního hrdiny světa. Predator 18 z pocitů návratu, z vědy a techniky je nový milník
Z osobního hlediska by měla být v mé hlavě fotbalová obuv Predator Falcon velkým jazykem,Fotbalové Kopačky třemi bary a ikonickým koženým horním koncem. Je však škoda, že tyto klasické prvky, které zůstanou v mé mysli, lze sotva vidět v novém Predatovi 18. Primeknit tkanina materiál Adidas přinesla modernější high-top vzhled Predator 18, takže vidíme, 18 +, 18.1, 18.2 a 18.3 jsou určeny výhradně zaměstnává high-top boty designu, pouze 18.4 je tradiční low-cut konstrukce. Na rozdíl od předchozích plochých plochých desek, tentokrát má Predator 18 elegantní horní výstřih s nízkou přední a zadní plochou. Na vnitřním horním okraji není žádný ikonický text a návrhy, protože pouze 18,3 je schopen vidět o něco menší Adidas LOGO.
Obuv mimo více sjednoceného těla pěti párů obuvi, všechny černé horní bílé a tři bary, Predator 18 série začíná barvu tentokrát na základě tří základních barev červená černá a bílá ikonický falcon se připojily růže na zlato, tradičně považován za Inovace!
Už jsme se zmínili, že ikonický horní materiál Predator Falcon by měl být klokanová kůže a nejvíce to musí zmírnit lýtko! To je také srdce mnoha lidí, kteří mají nejlepší předpoklady pro sokolské dravce.
Ale je mi líto, tentokrát v Predatoru 18 není kožený materiál, jen někteří hráči mají vlastní verzi kožené kožešiny.
Dravec 18+ pomocí ultra Primeknit horní tkaniny horní, vnější zabalené ControlSkin, tyto dvě technologie umožňuje třecí pás sám o sobě je již vložen do vnější straně, ale do horního materiálu samotného. Klíčem je, že tento způsob zpracování udržuje horní tkaninu měkkou a pružnou.
Adidas Predator 18.1 FG a materiály a složení obou 18+ jsou stejné, ale rozdíl mezi nimi se odráží v: 18+ měkčí svršek a naplno, prezentace horních řádků nejsou stejný tvar, povrch zobrazeno 18 + Matná textura textilie je druh plochých bodů rovnoměrně rozložených, což ukazuje, že efekt není příliš zřejmý, 18.1 je druh jednorázového uspořádaného řetězce řady malých bodů, je to zřejmý .
18+ používá nejpopulárnější design "all-in-one textilního jazyka" dnes bez struktury šněrování.
Jazyk 18.1 a 18+ je totožný, ale s přidáním systému šněrování, tak si myslím, že není nepříjemné vytáhnout z boty 18.1 jako šlapku.
Další velkou změnou této doby je límec, 18 + a 18,1 Sockfit Collar používá ergonomický design, kromě toho, že je vhodnější k opotřebení, cítit pohodlnější nošení. Nicméně není jasné, zda se tento špičkový mop bude nosit nebo ne, v závislosti na skutečné bojové zpětné vazbě od každého za námi.
Než jsem viděl, Adidas Predator že se někdo ptá: Predator 18+ a 18,1 je jen rozdíl mezi šněrováním? Soudě podle dnešní komplexní analýzy, ačkoli jsou dva v materiálu a kompozici horní soudržnosti, existují některé malé rozdíly mezi horní a dolní částí. Ačkoli je tento rozdíl jemný, existuje. Druhý je rozdíl mezi přední a střední částí dvou tlumičů nárazů Boost. Pokud máte pocit, že musíte zažít konečný pocit z vampu a Boost Vibration Reduction, můžete stejně dobře strávit stovky doplňků na vrcholu, a pokud máte pocit, že oba jsou méně důležité, pak vrchol je nejlepší.