Levný Fotbalové Kopačky 2018 Adidas Predator 18+ FG Online

Posted by admin 13/04/2018 0 Comment(s)

Levný Fotbalové Kopačky 2018 Adidas Predator 18 FG Černá Bílý Zlato Online

Proč musí být i Kopačky 2018 Adidas Predator 18+ FG a Purecontrol jasné, Predator a Ace jsou v podstatě stejná napětí. Vrátíme-li se pokusit o pohodlí, mělo by to být odvozena od Predator 18+ měkčích Primeknit úplet svrškem, ale necítí tlak na nohy, protože boty před zrušení skladu Purecontrol složitou vnitřní zámkový systém. Ačkoli výška límce Sockfit vypadá podivně, ale ve skutečnosti si nepředstavuje těsnost kotníkové části balíku ani dokonce necítí jeho existenci. Abych byl upřímný, systém Predator 18+ je nyní kompatibilnější s nohou, což usnadňuje jeho zapínání a vypínání a pohodlnou horní nohu. Nicméně, tenčí EZer musí být opatrný. Predator 18+ nemusí být hubený hráč a stabilita EZeru bude chybět.
Vracíme-li se do seriálu Predator, Adidas Predator 18+ FG přináší jiný horní pocit. Bývalí atributy série Power říznout pevnost a oblouk „Falcon“ jsou nyní v řídící kontrole by měla být nahrazena v posledních letech, zejména po použití Primeknit Adidas pletené materiály, vamp dotek, schopnost ovládat podstatný nárůst, který může být Starý "Falcon" nemůže odpovídat vlastnostem.
Ve skutečném boji, Levný Fotbalové Kopačky 2018 Adidas Predator 18+ FG Online vamp dělá vykazují velmi dobrou dotek, tloušťka a měkkost vamp ve srovnání s předchozími dvěma generacemi kopačky bez tkaniček Purecontrol vamp se výrazně zlepšila, na sobě pocit je téměř zcela odlišný The. Ace 16+ Purecontrol je těžký, Ace17 + Purecontrol je kompaktní, a Predator 18+ zabalené tak akorát, a navíc v reálném lehký dotek, lze říci, že je velmi dobrá.
Jelikož je název "Predator", je třecí páska na horní ploše účinná? Odpověď je záporná, nebo nemůže být skutečně cítit jako staré gumové gumové oděvy. Predator 18+ horní pruhy, přední části nohy nohy nártu vlastně dělat přirozenou ohýbal více hladce, a nový arch pomocí okrajové přípravu technologie kování KINT, tvrdost je větší podporu play, stabilizační efekt .
Nakonec bylo řečeno, že opět pletené límce Sockfit byly položeny na hlavu "lidské anatomie". Existuje nějaký pokrok v límec fotbalových obuvi Predator 18+? Samozřejmě, že první dvě generace kopačky Purecontrol límcem, zda je zabalené a životnost nejsou velmi dobrý výkon, nedostatek podpory pro tuto kritickou část kotníku, zejména fotbalové boty bez tkaniček. Nová Predator boty 18+ límec do výšky a materiály se zlepšily, a zároveň se snaží, aby se cítí být připojeny ke spolupráci s ponožkou, zejména zabalené a zajištěné na nártu dokonale.
Protože chceme naplno zažít nový produkt, Xiao Bianovo hodnocení je FG podešev s technologií ControlFrame a BOOST odpružení. Díky praktickým zkušenostem je velké dno modelu Predator 18+ lepší než předchozí podrážka SprintFrame, pokud jde o podporu přilnavosti, stabilitu a odskok. Změna tvaru hrotů má nejen významný nárůst přilnavosti, ale také ukazuje nadřazenost stability pohybu. Použitím dvojité hustota podešev materiál snižuje hmotnost nosiče, ale nesnižuje, ale ve středu podešve spuštění pedál, podpěrnou sílu a pružení dobrou odezvu. Říkat srovnání se necítil BOOST tlumicí technologii, a dokonce v konečném připojil BOOST odpružení technologie spolu s tlumicím technologie stélky má také zvýší požehnání. Snad její tlumící výkon existuje, ale není tak zřejmý jako běžecká obuv UltraBOOST. Funkce celé podrážky je velmi dobrá a hodná uznání!
CONTROLSKIN je velmi prominentní bod. Cítíte opravdu užitečné pro zastavení míče, zvláště pokud jde o vysoké držení. Horní třecí pás působí dobře, aby vyrovnal míč, takže můžete snadno zastavit míč.
Žádná konstrukce boty neumožňuje míč proniknout velkou plochou uvnitř boty, ale název Adidas Predator 18+ FG+ pochází ze síly svého výstřelu. CONTROlSKIN dělá celý pocit jako SweetSpot. Predator zdůraznil před obloukem pro extra podporu uvnitř střele, pomocné a přídavné požehnání rotace míče dlouhý pass, ale Predator 18+ odlišné. Pozitivní noční volejbal je jeho síla. V posledních letech jsme se snažili všechny druhy obuvi natáčených - bít plocha je malá rychlost typu boty, zatímco větší kontrolované kopačky bít oblast, ale Predator18 + je náš nejsilnější v posledních letech snažily výstřelu Ostré zbraně.
Celé snímky jsou silnější a přesnější. Dřívější Predator vám dělal pocit, že nemůžete myslet na úhly lalů. Nicméně, Predator 18+ vám dává touhu jít ven všichni. Skutečně řečeno, CONTROLSKIN způsobuje, že se cítíte silnější a přesnější.
První dojem na nohou spočívá v tom, že se její dcera 18+ na nohách zdá mnohem lépe, než vypadá sama. Objímka SOCKFIT byla rozšířena tak, aby červená barva byla živá a odhaluje pocit moderního dravce.
Zdá se,Levný Adidas Kopačky že je zpočátku příliš těsné, ale je to normální. Obecně platí, že lidé vidí design bez tkaniček a myslí si, že je volná, ale je to často opak. Na začátku boty budou mírně přeskokovány a nedostatek tkaniček bude kompenzován stisknutím nohou. Nohy se otevřou v opačném směru. Nebude to dlouho, než se nohy budou cítit pohodlně.
Pokud jde o to, že to nebylo jako sokol minulosti, určitě to není, protože vůbec není. Vždy jsme říkali, že se sokoliči vrátili, ale pokud je budete nosit, pochopíte, že sokolovci se nevrátili, ale vstali. Toto je Predator 2.0
Samozřejmě, top-top topánky obuvi mohou být nejprve nepříjemné, ale vypadají mnohem lépe než Ace nebo jiné značky top-top boty. Laky SOCKFIT hrají roli při upevňování a ochraně kotníků, ne v chaosu. Lepší než límec Němeziz.
ANATOMICKÁ horní část boty umožňuje dobrý zámek. Můžete opravdu cítit, že nohy jsou v botách pevně. Lidé, kteří neprocházejí botami bez obuvi, mají tendenci se obávat, že se v botách třese nohama. Není třeba se o to obávat. Celkově je Predator 18+ velmi kompaktní fotbalová obuv. Nejen pohodlné, ale i high-tech pomocný přihrát a střílet, ale také má pocit světla, takže si nemůže pomoci, ale myslet na 2018 Predator Co víc si můžete přát? Ano, pokud je jazyk červeného valgusu krásnější a nostalgičtější, Adidas nebude kompromitovat výkon, aby udělal některé velké hráče šťastný. Neudělají to.
Nejlepší, co mohou udělat, je navrhnout ty nejlepší fotbalové boty pro nejlepší hráče, a zachovalá DNA Predator a klasické barvy jsou jen třešničkou na dortu. Predátor se nevrátil, Nirvano!