Koupit Fotbalové Kopačky 2018 Adidas Predator 18.1 FG Online

Posted by admin 28/05/2018 0 Comment(s)

Fotbalové Kopačky Adidas Predator 18.1 FG

Světově proslulá sportovní značka Adidas, včetně téměř všech typů sportovního oblečení,Fotbalové Kopačky Adidas obuvi a doplňků. Brand start-up období, Adidas Zakladatel Adolf Dassler investováno ve fotbale bude hlavním cílem tohoto sportu, od fotbalu zahájit výrobu v roce 1963, dále na výzkum a inovace, vyvinula mnoho sérii Adidas kopačky, takže milovníků fotbalu Nekonečně.
Na první pohled se boty, myslím, že lze použít pouze „strach do nebe“ k popisu tohoto páru Falcon designu byli vybráni na základě nových Falcon hlavních barev v barevném prostoru s klasickým černého zlata, černá tkaniny plus Obscure doprovázena hlubší elegantní zlata, takže boty přesto stabilní provedení, low-key, ale obsahuje také smysl pro luxus, klasický Adidas tři pruhy „v bílé na obou stranách boty přehlídky lidé cítí slavný moment v historii fotbalu provedla Falcon, uvnitř boty v červené barvě, horní s elastické pleteniny v černé elastické pleteniny, matně odhalilo červený, Nechte lidi pocit, že vášeň na fotbalovém hřišti. Hroty na designu Adidas zvolili nepravidelný tvar hrotů, specificky budu mluvit později ve skutečném bojovém roli, ale design výrobku úhel pohledu, takový nepravidelný tvar se zlatou barvou a transparentní Dává lidem smysl pro aroganci, ale také, aby kolíky vypadaly více textury.
Boty tvaru, který je podobný obecnému tvaru Adidas Predator 18.1 FG se stejnou značkou ACE série, ale říkají jiný bod, který je Falcon, ve srovnání s ACE bude mít prostornější přední část, ale je to prostřední ( který je označen logem Adidas tři pruhy ") umístit relativně užší, pokud noh široký, pokud budou hráči trochu přeplněný, ale to není doporučeno projít tenisky prváka yardů, protože boty prváku kódu, aby První polovina obuvi bude delší, což ovlivňuje ovládání míče při hraní.
Falcons než jiný pocit, stará část Adidas Predator před Dianqiu při fotografování s jakousi těžký pocit, pocit, vzdálenost mezi nohou a míčem, ale nový Falcon výrazně štíhlejší horní balík excelence, Barefoot pocit je zřejmý, může dělat nohu lépe ovládat fotbal, může lépe řídit směr a sílu při natáčení, ať už je to oblouk míč nebo vnější nártu, zvládnout to volně.
Falcon zdědil tradici nové boty didas Predator FG série, aby se dosáhlo maximální hlediska přihrávat, sokoli od používání controlskin nové technologie, ať míč projít vlastnosti vyšší úrovni ve srovnání se současným Nové Falcons na trhu mají širší oblast kontroly, takže Falcon nejenže má lepší kontrolu, ale také dělá vaše nohy a míč lepkavý při průjezdu nebo při lovu míče. lepkavý pocit, v tomto okamžiku, zda se jedná o rotační koule high-speed, nebo míč, míč je v pohodě v jednom okamžiku může být řízen, a předat kontrolu nad oblastí drážka design také umožňuje získat větší pohodlí s pocitem zápasu, takže vás Průjezd je pohodlnější a přesnější.
Driblování být pevně v kontrole na nohu, controlskin technologie přinést více měkké tkaniny, takže vamp mi přinesl pocit nové kůže, výbornou přilnavostí, i když ne pro mě vlastní boty, ale celkově fit cítím vzácný přirozený smysl, takže si můžete vytvořit libovolný vamp dělat všechny druhy technických pohybů, snížení chybovosti, a to zejména v tom jako „kroketa“ stejné technické činnosti, Budete mít lepší kontrolu nad míčem.
Fotbalové Kopačky 2018 Adidas Predator 18.1 FG než v předcházejícím odstavci a dalších kopačky, vyšší zadní čtyři hřebíky, konec nepoužívá tvar obvykle vidět původní trojúhelníkový hřebík nehty, tentokrát s využitím nového Falcon nepravidelné hroty Design, s lepším uchopením, zejména na přírodním trávníku, který je příznivější pro vypuknutí při startu.