Koupit Fotbalové Kopačky 2018 Adidas Predator 18+ FG Online Outlet

Posted by admin 02/06/2018 0 Comment(s)

Fotbalové Kopačky Adidas Predator 18+ FG

Falcon série lze říci, že Adidas klasika série, dnes oznámila svůj nový návrat po vypnutí po 15 letech,Fotbalové Kopačky Adidas poslední pletené svršek a požehnání Boost, technologie také umožňuje nový výkon Falcon silnější.
Ačkoli není tam žádný znovuzrození vrátil Falcon kultovní valgus velký jazyk, ale Adidas má požehnání nejmodernější technologie, výkon je určitě vrchol řady Falcon. Špičkový model Adidas Predator 18+ FG využívá klasickou konstrukci ponožky Primeknit weave ponožky, která zanechává jazyk, design PURECUT no shoelace zvyšuje pocit nohy. Nártu a nártu oblast přidán tření guma pásek, pokrývající horní NON STOP GRIP (NSG) 3D dotykové hrboly zvyšuje. Technologie Adi Boost byla přidána do mezipodešev, aby poskytla vynikající odpružení a vynikající práci nohou. Lehká podešev SPRINTFRAME se špičkami TotalControl, která dokáže ovládat míč při vysoké rychlosti při přilnavosti.
První dojem na nohou je, že Adidas Predator 18+ FG vypadá mnohem lépe na nohou, než vypadá sama. Objímka SOCKFIT byla rozšířena tak, aby červená barva byla živá a odhaluje pocit moderního dravce.
Zdá se, že je zpočátku příliš těsné, ale je to normální. Obecně platí, že lidé vidí design bez tkaniček a myslí si, že je volná, ale je to často opak. Na začátku boty budou mírně přeskokovány a nedostatek tkaniček bude kompenzován stisknutím nohou. Nohy se otevřou v opačném směru. Nebude to dlouho, než se nohy budou cítit pohodlně.
Pokud jde o to, že to nebylo jako sokol minulosti, určitě to není, protože vůbec není. Adidas Predator Vždy jsme říkali, že se sokoliči vrátili, ale pokud je budete nosit, pochopíte, že sokolovci se nevrátili, ale vstali. Toto je Predator 2.0
Samozřejmě, top-top topánky obuvi mohou být nejprve nepříjemné, ale vypadají mnohem lépe než Ace nebo jiné značky top-top boty. Laky SOCKFIT hrají roli při upevňování a ochraně kotníků, ne v chaosu. Lepší než límec Němeziz.
ANATOMICKÁ horní část boty umožňuje dobrý zámek. Můžete opravdu cítit, že nohy jsou v botách pevně. Lidé, kteří neprocházejí botami bez obuvi, mají tendenci se obávat, že se v botách třese nohama. Není třeba se o to obávat.
Nedostatek? Tento problém je obtížné. Návrh podrážky není tak výjimečný, ale je také docela uspokojivý a není problém. Ve skutečnosti je zlepšení obložení těžké si všimnout, ale není problém. Jediná věc, která může být považována za nedostatek, je na počátku pocit napjatosti, která závisí na individuálních preferencích hráčů. Predator je trochu silnější než rychlostní fotbalová obuv, ale takzvaná kritika je tolik.
Celkově je Koupit Fotbalové Kopačky 2018 Adidas Predator 18+ FG Online Outlet velmi kompaktní fotbalovou obuv. Nejen pohodlné, ale i high-tech pomocný přihrát a střílet, ale také má pocit světla, takže si nemůže pomoci, ale myslet na 2018 Predator Co víc si můžete přát? Ano, je-li jazyk červeného valgusu krásnější a nostalgičtější, Adidas neuspěje na výkon, aby se ujistil, že některé velké jména jsou šťastné. Neudělají to.
Nejlepší, co mohou udělat, je navrhnout ty nejlepší fotbalové boty pro nejlepší hráče a zachovaná DNA Predator a klasické přizpůsobení barvy jsou jen touláním na dortu. Predátor se nevrátil, Nirvano!