Horký Nike Hypervenom Phantom III DF FG Fotbalové Kopačky

Posted by admin 19/01/2018 0 Comment(s)

Horký Nike Hypervenom Phantom III DF FG Zelená Oranžový Kopačky

Nová fotbalová obuv Hypervenom Phantom III DF s novým horním okrajem má přirozenější Fotbalové Kopačky a pohodlnější tvar díky horní vrstvě tkaniny Flyknit. Pokud máte na sobě druhou generaci hlavy Po, pak vám nový Hypervenom Phantom III DF určitě potěší, že se budete muset opotřebovávat, nechcete vzlétnout. Vylepšený límec dynamického tvaru Dynamic Fit využívá středový a postranní výškový rozdílový design, když akutní nouzové zastavení uvnitř vyššího límce poskytuje lepší podporu kotníku. Mimochodem, také říci stélka, používání Nike Grip protiskluzovou podrážkou technologie s stejné, pokud používáte protiskluzové ponožky Nike Grip Technology, pak je opravdu potřeba zvážit, co „Bůh ponožky“, a to také umožňuje ušetřit spoustu peněz .
Celkově nabízí nový model Hypervenom Phantom III DF nový vzhled,,Pánské Kopačky pokud máte předcházející generaci vlajkových lodí Poison Front.
Jako zásadní Nike Hypervenom Phantom III DF FG zlepšení na Nike Hypervenom Phantom III lze říci, že svrchníky Nike Hypervenom Phantom III mají "radikálně změněné". Mluvit o vampy řady vamp, ať už jde o generaci nebo o druhou generaci, lze v srdcích hráčů označit za plné slotů. Generace voštinových NikeSkin horní měkké a velmi dotek, přirozeně zachytil spoustu hráčů, ale znepokojující odolnost trvanlivosti. Druhá generace svršku NikeSkin pro problémy s trvanlivostí byla vylepšena, ale ztvrdlé horní dotyky se ztratily, takže mnoho hráčů okamžitě změnilo černý prášek. Nicméně, se zavedením Nike Hypervenom Phantom III DF se odhaduje, že mnoho hráčů se musí proměnit v jedovaté přední fanoušky.
Nový Nike Hypervenom Phantom III DF vamp upír úplně opustit NikeSkin předchozí dvě generace produktů ve prospěch Flyknit zabiják s duch značky vlajkového produktu používaného k letu tkané svršky. Tato změna přinese zřejmý vliv, měkké Flyknit podívejte se, jak páru ponožek tkané svršky zabalit nohy a Flyknit filmové zpracování létat tkané svršky cítí pevnější, trvanlivější pravděpodobně důvěryhodný. Kromě změny materiálu se řeže a mine pro designového konceptu Nike Hypervenom Phantom III DF Boots dělá rozdíl mezi červenou a zelenou pomocí výstřel oblasti v horní oblasti. Vyznačující se tím, červené natáčení plochy Flyknit podívejte tkaní se zvýšeným horní konstrukci, a přidá Poron & reg vrstvené v horní poloze zvýšil nártu pěna, a pomocí vyvýšených výstupků a zvýšit výšku projekční oblasti Vylepšete tvrdost této části horní části a pomůžete při natáčení většího úsilí. Oblouková poloha je použití menšího pěnového vyboulení, aby bylo zajištěno, že dotyková koule bude ovládána současně.
Horní koule a vnější Nike Hypervenom oblast je oblast nejvíce průřezové koule, tato část duté horní s texturou hlediska designu, 3D a linie vrcholů a údolí na horní Magista Obra II použitá je přesně stejný, určené ke zvýšení bis Pocit nohy fotbalu při dotyku míče. Tady, Xiaobian, že nový Hypervenom Phantom III DF je prostě dvojicí vylepšených dovedností při fotografování Magista Obra II!
Nový Hypervenom Phantom III DF v pravém horním změny nejen to, že nová generace produktů nártu nastoupil dynamický Dynamic Flywire létat linku s předchozí generací Flywire muškařské šňůry implantován do horní srovnání Dynamic Flywire létat linka s novou dynamikou Šikmý systém pro lepší přizpůsobení upírů a nohou, redukuje vady a nohy mezer, čímž zvyšuje pocit parcely. Po použití Dynamic Flywire dynamické linie mouky, Xiaobian pocit dobře krajky boty horní může opravdu lépe zabalit nohy.
Kromě horní "magické změny" Nike Hypervenom Phantom je nová podešev Hypervenom Phantom III DF velkým překvapením, samozřejmě se jedná o podrážku FG. Nový Hyper-reaktivní Nike Free podešev odvozen od vědy a techniky, přednoží pomocí Pebax & reg a nylonové směsi dvou materiálů, vytváří měkké a tvrdé přední části s cílem zvýšit počáteční podešev okamžitou reakci. Arch drážka Za zmínku také stojí, dodává drážky tak, aby pata může zvednout mnohem přirozeněji při spuštění tak, aby se dále zlepšila rychlost spouštění.