Horký Nike Hypervenom Phantom II Neymar x Jordan FG Kopačky

Posted by admin 26/01/2018 0 Comment(s)

Horký Nike Hypervenom Phantom II Neymar x Jordan FG Černá Kopačky

I když jedovatá Kopačky Nike fronta byla chválena lidmi ze všech úhlů, Nike to ještě zlepšilo. Tak to bylo jed 2. Feng Feng zdědil mysl jed 1, 2 ultra jed přední horní FG, aby vám maximální flexibilitu a bezkonkurenční pocit s míčem. Tkanina NIKESKIN, která zlepšuje smysl boty, ale také zlepšuje ovládání míče.
Flywire a design Pánské Kopačky s vysokým límcem poskytují sportovcům lepší podporu a větší pocit parcely. Účelem je zvýšit flexibilitu obuvi. Noste technologii ACC, která zajišťuje, že boty v jakémkoli počasí a prostředí dokáží udržovat kontrolu míče a sušení skladu obuvi. TPU používané v hrotech pro zvýšení síly a trvanlivosti hroty. Nike šněrování pro zlepšení místa pro vytvoření přirozené oblasti střelby. Aby se zajistilo, že síla hráčů neztratí dveře a cíl není ztracen. Kombinace vysoké pevnosti nylonu v elastomeru Pebaxu, bez ztráty pevnosti podrážky, zlepšit flexibilitu obuvi.
Nike Hypervenom Phantom II NJR AG-R série jed přední muž umělý trávník kopačky jsou vybaveny bohatou texturou designu obuvi, účinně zvyšují pocit míče a nutí míč. Flywire létat linka v kombinaci s dynamickým Fit dynamický střih límcem, plast na nosném přesily a rukavice-jako fit chřipky, nových poutavých detailů ve stylu, který se bude platit poplatek k elitní hráče.
Horní použití technologie Nike Hypervenom Phantom II NJR NikeSkin pro dosažení úzkého nátěrového efektu vám přináší přirozený smysl pro dotyk. Technologie Nike All Conditions Control (ACC) pro překonání vlhkých a suchých podmínek, vytvářející výborné ovládání koulí. Bohatá struktura vampu, účinně zlepšuje pocit dotyku. Flywire fly line v kombinaci s Dynamic Fit dynamickým fit límcem, lehkým podpůrným efektem a vynikajícím výkonem. Formované vložky do konstrukce ventilu zajišťují vynikající odpružení a účinně snižují tlakový hrot. Kompozitní nylonová podrážka Pebax® poskytuje silnou podporu a rychlou odezvu.
Podrobnosti Nike Hypervenom Phantom o produktu: Sensitive grip pattern v kombinaci s designem toe toe, účinně zvyšuje sílu odezvy. Části prstů a midfoot s hrotmi ve tvaru čepelí silně přiléhají. Umělé trávy (AG) protiskluzové hroty navržené pro nový umělý stadion, který pomáhá vášnivě jmenovat Chi.
Podvozek umělý trávník: Nike Hypervenom umělý trávník lehký podvozek se dvěma tenkými hroty, může zvýšit přilnavosti obuvi hrany a zmírnit tlak přední části, vložené při parciálním tlaku patní vložky může být rovnoměrně rozptýlen v výkon tlakových špiček. Také vybaven vzorec duté čepy a odpružení paty, může účinně zvýšit podporu; další flex drážky pomůže rychle otočit ve hře, mini-grip výstupky lze výrazně zlepšit boční oporu sílu.