Adidas ACE 17 Purecontrol Fotbalové Kopačky

Posted by admin 11/07/2017 0 Comment(s)

2017 Adidas ACE 17 Purecontrol FG Kopačky
Ve většině místech míč nártem, Ace Adidas také přidal několik výstupků by přinést lepší výsledky a pocit míče. NSG znovu objeví v horní, horní přes jemnou zrnitou strukturu, aby zajistila, že i když je mokrá pole, míč účinek není zlevněné. Bota podrážka a je podobný jako u předchozí generace, protože to bylo uděláno Nakonec Bijiang navíc ji změnit?
Fotbalové Kopačky Prvním z nich je Qiang Lie pocit obuvi zabalené v jistém smyslu. Obuv axiální pouzdra je vybaven kazety blokovací patku bez tkaniček případě, stejný účinek jako v předchozím jazyku. Systém kazeta vytvořena z měkkého materiálu, takže blokovací kolík se koná v případě bez tlaku. Jedná se o inovaci ze strany Adidas z PrimeKnit 2.0.
Purecontrol existence teplé boty říká. Podrážka začátek, některé těžké, ale s použitím svršků začal měknout. Jakmile je bota podrážka a boty v přední části uprostřed otevřených aktivit bude poskytovat dostatečnou pružnost a dobrý komfort. Možná mimo straně nártu to bude vypadat o něco těžší, ale toto dodatečné zajišťovací efekt Adi konstrukce se třemi pruhy na tělo bota poskytuje.
Ace16 + Purecontrol a Adidas ACE 17 Purecontrol jsou použity na pomoc při navrhování boty límcem, dal dohromady najdete obě boty v mírně různých výškách límec. Výška Ace17 + Purecontrol límce vyšší, zabalené kotníku nemá malé zlepšení oproti předchozí generaci výrobků. Protože se jedná o druh pocitu, že bude potřebovat jen na vlastní osobně vyzkoušet.
NSG znovu objeví v horní, horní přes jemnou zrnitou strukturu,Adidas Ace Boots aby zajistila, že i když je mokrá pole, míč účinek není zlevněné.